Protivrásková podprsenka La Decollette

Výrobca:        Anais     Podprsenky Anais

53,62 €

K čomu je vhodná podprsenka La Decollette:


Je to unikátne riešenie pre získanie a udržanie pekného, pevného a hladkého výstrihu.

Počas noci vykonáva La Decollette veľmi efektnú prácu tým, že udržuje Váš dekolt hladký. Vďaka špeciálnej podpore a ergonimickej podprsenke La Decollette sú Vaše prsia nútené ostať na svojom mieste, takže sa zvislé vrásky zmiernia alebo úplne zmiznú. Podprsenka La Decollette je vyrobená z veľmi jemného, protialergického materiálu pre maximálne nočné pohodlie.

Ako sa používa La Decollette podprsenka:
Používanie je veľmi jednoduché, zvládne to každá žena, rovnako ako bežná podprsenka sa aj táto zapína na zadnej strane. Má obe ramienka nastaviteľné tak, aby si ich mohla každá žena nastaviť na požadovanú dĺžku. La Decollette sa používa v noci, pod nočnou bielizňou a nosí sa priamo na pokožke. Je veľmi efektívna, pretože jej pôsobením sú Vaše prsia nútené ostať na svojom mieste. Už po niekoľkých používaniach uvidíte rozdiel. Pred použitím je vhodné použiť bežný nočný krém pre lepší efekt. Uistite sa že podprsenka je dobre umiestnená, aby sa neznižoval jej účinok.

La Decollette vytvorila bývalá letuška z Holandska aby zabránila vráskam na svojej hrudi. Rachel de Boer mala len 30 rokov, keď si všimla prvé vrásky na hrudi. „Snažila som sa vrásky vyrovnať drahými krémami ale nič nepomáhalo. Prvú podprsenku si vyrobila doma zo starej podprsenky do ktorej medzi košíky našila ponožky. „Začalo sa to ako moje tajomstvo, nechcela som hovoriť o vráskach, prvá podprsenka ktorú som mala bola škaredá, až po rokoch som sa priznala priateľkám a tie mi povedali že majú tiež tento problém.“ Jej priateľky boli také nadšené, že sa rozhodla osloviť predajne. V súčastnosti je hitom v Európe a ozývajú sa už aj ženy v USA, ktoré čakajú túto novinku v obchodoch. La Decollette tiež pomáha ženám, ktoré trpia bolesťami pŕs alebo majú väčšie prsia. Podprsenka je vyrobená z bavlny a náplň je stopercentný comforel. Comforel je syntetické vlákno, ktoré udržuje svoj objem. Všetky použité materiály sú antialergické. La Decollette je testovaná v Paríži, v ústave pre výskum kozmeticky.

Neváhajte a objednajte si túto podprsenku, vráskam bude koniec !!!

6 ostatné výrobky v rovnakej kategórii: