Podprsenka Perfect Strapless Bra


Veľkostné tabuľky
Veľkosť70758085
Obvod pod prsiami68-7273-7778-8283-87
Obvod cez prsia A82-8487-8992-9497-99
Obvod cez prsia B84-8689-9194-9699-101
Obvod cez prsia C86-8891-9396-98101-103
Obvod cez prsia D88-9093-9598-100103-105
Obvod cez prsia E90-9295-97100-102105-107
Obvod cez prsia F92-9497-99102-104107-109

Výrobca:        Wonderbra     Podprsenky Wonderbra

27,83 €

Podprsenka Wonderbra Perfect Strapless Bra je navrhnutá tak aby ostala na svojom mieste aj pri zvýšenej fyzickej námahe. Podprsenka je lisovaná a nádherne zdvíha poprsie. Elegantný vzhľad zabezpečuje hladká tkanina. Perfect Strapless Bra nepotrebuje ramienka vďaka čomu je oblúbená hľavne v lete.

6 ostatné výrobky v rovnakej kategórii: