pushup.skSpodná bielizeň pre vaše potešenie a radosť zo života. To je presne to, čo sa vám v Pushup.sk snažíme denno-denne prinášať už od roku 2007. V starostlivo vyberanej ponuke nájdete podprsenky, korzety, plavky, pyžamá, kostýmy, nohavičky, sukničky, košieľky a omnoho viac. Značky, ktoré vám ponúkame, sú garantom kvality a vašej spokojnosti. Spomeňme napríklad výrobcov sexy spodnej bielizne ako Chilirose, Obsesive, Bellinda či Wonderbra.

Poštovné zdarma
Uvedomujeme si, že nakupovanie by malo byť príjemné aj na internete. Preto vám ponúkame poštovné zdarma pri nákupe nad 69 €. Pre všetky objednávky.

Garancia vrátenia tovaru do 14 pracovných dní
Pri nakupovaní na Pushup.sk sa nemusíte obávať, že si kúpite niečo primalé, priveľké či niečo, čo vám jednoducho nesadne. Zakúpený tovar môžete bez problémov vrátiť do 14 pracovných dní.

Diskrétnosť je zaručená
Chápeme, že erotická spodná bielizeň, korzety či sexy košieľky nie sú práve odevy, o ktorých chcete dať vedieť susedom či poštárke. Všetok odosielaný tovar je diskrétne zabalený, takže nie je možné určiť, čo sa v balíku nachádza.

V prípade problémov sme tu pre vás
Napriek tomu, že sa vám snažíme nakupovanie maximálne uľahčiť, nedokážeme garantovať, že sa pri ňom nevyskytnú žiadne problémy. Život je jednoducho nevyspytateľný. Čo vám však môžeme garantovať, čo pre vás s radosťou urobíme, je to, že nás môžete kedykoľvek kontaktovať. Radi telefonujete? Sme tu pre vás na telefóne. Uprednostňujete email? Napíšte nám. Obľúbili ste si Facebook? Komentujte na našej nástenke alebo nám priamo napíšte na Facebooku správu. Na rýchlu odpoveď sa môžete spoľahnúť.

Prajem vám príjemné nakupovanie, tím www.pushup.sk

Kontakt:

Romana Zerzánová, Dolná Streda 210, 925 63 

IČO: 50 907 336 | DIČ: 1075873579


Telefónne spojenie: +421 908 475 354
Bankové spojenie: 2578663002 / 5600 (Prima banka Slovensko, a.s. )

info@pushup.sk